درباره ی ما

شرکت آبتین استیل یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان استینلس استیل با آلیاژ های گوناگون می باشد . ما در آبتین استیل تلاش میکنیم  تا با خلاقیت و تلاش محصولات متنوع و با کیفیتی را برای مشتریان تولید نماییم و هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان می باشد و دستاوردهای اخیر ما اثباتی بر این حقیقت می باشد .  ما با آغوش باز از چالش های سخت استقبال کرده و همیشه نگاهی رو به جلو داشته ایم و خوشحالیم که توانسته ایم تاثیر اندکی بر جامعه خود داشته باشیم .

شرکت آبتین استیل با بیش از دو دهه  سابقه حضور موفق در بازار فلزات کشور، در راستای ارائه خدمات بهتر و تغییر سیستم سنتی بازار که با توجه به نیازمندی­های نوین صنعت کشور ناگزیر به نظر می رسید،  اقدام به ثبت شرکت و اجرای سیستم مدیریت کیفیت نموده است .

تأمین انواع میلگرد و لوله، ورق و تسمه، قوطی، تیرآهن ، پروفیل استیل ، اتصالات استیل و محصولات دیگر در ابعاد مختلف و جنس های متنوع از برندهای با کیفیت داخلی و خارجی همراه با گواهی­نامه­ های معتبر، یکی از ویژگی های برجسته آبتین استیل می باشد. محصولات این شرکت کاربردهای گوناگونی در صنایع مختلف  دارد از قبیل : ماشین سازی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی نظیر ساخت تجهیزات و پکیج­های ثابت و دوار، صنایع هوا، فضا، دریایی و ریلی، صنایع غذایی و دارویی، صنعت ساختمان سازی، صنایع نیروگاهی نظیر کمپرسور و توربین سازی، صنایع شیشه و بلور، ریخته گری، ابزار سازی و …